Незламна кава, донати, Херсон: яку допомогу та від кого в місто привіз Сергій Притула

Незламна кава, донати, Херсон: яку допомогу та від кого в місто привіз Сергій Притула

Автор: Дарина Лапіна 08 Май 2024 11:36

Нещодавно Херсонщину з гуманітарною місією відвідав Сергій Притула. Серед іншого волонтер побував в Херсонській міській клінічній лікарні ім. Є.Карабелеша.

Про візит волонтера розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Побиті ворожим вогнем лікарні, брак медичних кадрів, постійні російські обстріли. У таких умовах наші лікарі рятують людські життя і здоров’я.

Тому Сергій та гуманітарний напрям його фонду постійно допомагає вирішувати проблеми медицини в нашій області.

Цього разу благодійник привіз необхідне обладнання для ендоскопічного відділення лікарні. Фонд закупив його за кошти, що передала австрійська компанія Amic Energy в Україні в межах ініціативи «Незламна кава».

Також розказав Сергію про проєкти, які нині активно реалізовуємо – це будівництво підземних закладів охорони здоров’я. І нам необхідно забезпечити їх якісним медичним обладнанням. Разом проаналізували наші запити і заручилися підтримкою партнерів», - розповів очільник ХОВА на своїй сторінці в соцмережі. 

Як розповіли в Херсонській лікарні ім. Є. Карабелеша, волонтер завітав до медзакладу не з порожніми руками:

«У лікарні ім. Є.Карабелеша справжній ажіотаж і свято одночасно. Зустрічали гостя - волонтера Сергія Притулу. Багато разів під час окупації і деокупації медичний заклад отримував допомогу від фонду Сергія Притули.

І от сьогодні до Херсона завітав керівник Фонду. І знову ж таки не з порожніми руками. Нещодавно на стаціонарі відкрилося ендоскопічне відділення і Сергій Притула привіз для нього обладнання», - говориться в повідомленні лікарні в соцмережі.

До слова, в межах благодійної ініціативи «Незламна кава» компанія Amic Energy в Україні станом на 3 травня цього року накопичила вже 11 753 336 гривень для відбудови та забезпечення 4 постраждалих областей, зокрема і Херсонської.

«Незламній країні пасує Незламна кава. Друзі, завдяки вашій підтримці, у рамках благодійної ініціативи ми накопичили вже 11 753 336 гривень для відбудови та забезпечення 4 постраждалих областей  Кожне куплене горнятко — це крок до відновлення Херсонської, Луганської, Запорізької та Донецької областей», - йдеться в повідомленні компанії в соцмережі. 

Як повідомили в Благодійному Фонді Сергія Притули 6 травня, Amic Energy в Україні передала фонду 9 376 022 гривень в межах ініціативи «Незламна кава».

«За ці кошти, команда Гуманітарного напряму фонду закупила та забезпечить обладнання в укриття та медичні заклади Херсонської, Запорізької та Донецької областей», - сказано в дописі БФ Сергія Притули в соцмережі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтери зібрали мільйон доларів США на броньовані машини для розмінування Херсонщини

Фото зі сторінки Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є. Карабелеша.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів