Козырь Лагута

Сьогодні в Херсоні заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко презентує Геннадія Лагуту в якості нового губернатора.

Попередній голова облдержадміністрації Сергій Козир тепер має всі шанси безперешкодно бути обраним у парламент по 184 в.о. Це результат не афішованих перемовин міського голови Херсона Ігоря Колихаєва з Володимиром Зеленським, у ході яких Президент України та лідер партії «Нам тут жити» домовилися про взаємовигідне партнерство.

Адже всім відомо що Геннадій Лагута - креатура Колихаєва. Чи буде такий альянс корисним для громади Херсонщини? Усе вказує на те, що на даному етапі розвитку нашої прикордонної області будь-який мир серед політиків кращий за війну. А вона на 184 в.о. могла ввійти в небажану фазу при захисті результату народного волевиявлення, бо люди віддавали перевагу представнику місцевої партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» , судячи з усього, більше ніж «Слузі народу». Зараз усі зроблять вигляд, що «обличчя збережені», хоча більшість старих політиків у шоці: «А що, так можна було?»

Нові політики такими питаннями не переймаються, а по-бізнесовому домовляються. Виборці при цьому не будуть обурюватися, а сподіватимуться що бюджети Херсона та області отримають після такої уваги зі столиці додаткові бонуси. Щойно вийшла з друку газета, яка має роз‘яснити виборцям округу чому їх фаворит «знімає свою кандидатуру» на користь провладного кандидата. По закону зняти кандидатуру вже запізно, але відмовитися від перемоги під таким зрозумілим народом гаслом - саме те. Далі цитати та фото з газети.

Доречі, раніше видання "Український Південь" повідомляло про "секретну нараду в аеропорту" щодо призначення нового губернатора Херсонської області

Вирізка з газети
Вирізки з газети
Вирізки з газети "Нам тут жити"

Тэги:

Власть
Область
Политика
Событие
Херсонщина
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів