На вулицях з’явилися агітатори: окупанти посилюють мобілізаційні заходи на ТОТ Херсонщини

На вулицях з’явилися агітатори: окупанти посилюють мобілізаційні заходи на ТОТ Херсонщини

Автор: Марина Поліщук 15 Апр. 2024 09:58

На ТОТ Херсонської області російські окупанти посилюють мобілізаційні заходи. На вулицях з’явилися агітатори – місцевих жителів закликають вступати до лав ворожої армії.

Зокрема, подібні «акції» були помічені днями в окупованому Генічеську, повідомляють активісти організації «Анти Z».

«У Генічеську біля парку Шевченка окупанти роздають агітаційні листівки із закликом долучитися до лав армії ворога», - зазначено в повідомленні.

У Скадовську окупанти уточнюють списки цивільного населення на наявність чоловіків призовного віку. Тут також агітують українців вступати на військову службу за контрактом та «добровольчих батальйонів».

Крім того, у Скадовську рашисти вирішили повністю замінити склад так званої поліції. Як повідомляє evocation.info, ідеться не лише про рядовий склад поліцаїв, але й про керівництво.

«Очевидно, це пов'язано з нездатністю окупантів впоратися з активним партизанським рухом у регіоні. Також відомо, що в окрузі збільшили кількість блокпостів та посилили їх додатковими підрозділами», - зазначається в повідомленні.

Активісти руху додають, що через два роки окупації місцевий партизанський рух продовжує чинити опір рашистам, і окупанти ніяк не можуть вплинути на ситуацію.

Як повідомляла «Гривна», під час нової хвилі мобілізації, яка триватиме до червня, ворог має намір набрати до лав окупаційної армії 300 тисяч осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти отримали наказ збільшити кількість місцевих жителів у «добробаті Маргелова» на Херсонщині

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів