В Генічеську росіяни звільняють людей з окупаційної адміністрації через відсутність фінансування

В Генічеську росіяни звільняють людей з окупаційної адміністрації через відсутність фінансування

Автор: Іван Підлісний 12 Февр. 2024 16:10

Поки окупаційне керівництво частини Херсонської області на всеросійському рівні піднімає питання про кадровий голод на лівобережжі, на місцях людей продовжують звільняти. Не виключенням стали й колаборанти, які погодилися працювати в так званих адміністраціях. 

Варто зазначили, що питання про кадровий голод окупантів на Херсонщини було озвучено на засідання ради федерації рф. За словами "сенатора Херсонської області" Ігоря Кастюкевича, на тимчасово окупованій частині області не вистачає лікарів, вчителів та спеціалістів "держуправління" (тобто чиновників). 

"Цифри, надані у звітах мінпраці, розходяться з реальною картиною, яку, наприклад, ми бачимо в Херсонській області. Існуючі спеціалісти в регіоні не в змозі перекрити потребу в кадрах, тому важливо, хоча б на період інтеграції, заповнити нестачу кадрів за рахунок залучення їх з інших регіонів країни", - заявив Кастюкевич у своєму телеграм-каналі. 

І тут важко не погодитися з так званим "сенатором"! Справді, реальність дуже розходиться з пропагандистською картинкою. Дійшло до того, що скорочення "бюджетників" почалися в тимчасово окупованому Генічеську, який став адмінцентром загарбників після їх втечі з правобережжя Херсонської області. Звільняти почали навіть чиновників адміністрації, про що стало відомо від самих колаборантів у місцевих чатах. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Кремль погрожує скоротити фінансування окупаційної влади Херсонщини

Причому, скорочують людей з окупаційних адміністрацій за причини відсутності коштів в "бюджеті". Грошей не стало, нібито, ще влітку 2023 року. І це на додачу до постійних затримок зарплат працівників всіх окупаційних закладів та пенсій для жителів лівобережжя Херсонщини, які досі лишаються під російською окупацією. 

Скорочувати штат окупаційної обладміністрації, судячи з деяких даних, почали ще у листопаді минулого року. А у грудні гауляйтер Херсонщини володимир сальдо видав "антикризисні" укази про відміну своїх попередніх розпоряджень про затвердження чисельності штату так званої адміністрації. 

Як раніше повідомляла "Гривна", у грудні минулого року стало відомо про ліквідацію "військово-цивільних адміністрацій" окупантів в населених пунктах Скадовського району. Звільнених працівників, попри обіцянки, в своїй більшості так і не прийняли на роботу до "районних" чи обласної окупаційних "органів місцевого самоврядування". Також окупаційна влада Херсонщини змушує "бюджетників" писати заяви для скорочення зарплат. Зокрема, машиністам знижують розряди для економії коштів. У Голій Пристані працівникам місцевого водоканалу не виплачують обіцяні надбавки за роботу в 15-км зоні.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів