На Миколаївщині в новорічну ніч поліція посилить патрулювання

На Миколаївщині в новорічну ніч поліція посилить патрулювання

Автор: Марина Поліщук 31 Декабря 2023 13:55

У Миколаївській області в новорічну ніч буде посилено патрулювання вулиць. Раніше повідомлялося, що в Миколаєві на Новий рік не відмінятимуть комендантську годину.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області нагадує, що в новорічну ніч – з 0:00 до 5:00 бути на вулиці заборонено. Винятком є лише вихід до укриття. 

«На території Миколаївської області буде задіяна збільшена кількість нарядів поліції, військовослужбовців Національної гвардії, військової служби правопорядку та представників добровольчих формувань територіальних громад у новорічні свята», - зазначено в повідомленні.

Також збільшується кількість поліцейських екіпажів на автодорогах, додаткові слідчо-оперативні та вибухотехнічні групи. Крім того, створено резерв з числа поліцейських особливого призначення для швидкого реагування на надзвичайні події.

«Звертаємо увагу громадян та суб’єктів господарювання, що продаж і використання петард, феєрверків та інших вибухонебезпечних пристроїв і речовин заборонено», - нагадали також у поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи штрафуватимуть усіх на 8500 гривень за порушення комендантської години?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів