На лівобережжі Херсонщини ЗСУ ліквідували високопоставленого офіцера армії ворога

На лівобережжі Херсонщини ЗСУ ліквідували високопоставленого офіцера армії ворога

Автор: Іван Підлісний 08 Янв. 2024 18:45

ЗСУ ліквідували на лівобережжі Херсонщини чергового високопоставленого офіцера російської армії. 

Як повідомляють телеграм-канали із так званої "z-спільноти", 6 січня було знищено полковника Армана Оспанова - начальника бронетанкової служби повітряно-десантних військ рф. 

Сталося це в районі села Козачі Лагері. Подробиці поки не повідомляються. За даними деяких ЗМІ, Оспанов міг підірватися на міні. 

Як зазначили російські телеграм-канали, Арман Оспанов був близьким товарищем генерала Михайла Теплинського - командувача повітряно-десантних військ росії, який наразі очолює угруповання "Дніпро", що діє на лівобережжі Херсонської області. 

Як повідомляла "Гривна", сьогодні зранку ЗСУ на лівому березі Херсонщини знищили 5 ворожих танків та 3 БТР росіян.

Варто нагадати, що раніше, у грудні минулого року, з'явилась інформація про відсторонення Теплинського. Тоді було заявлено, що військами на Херсонському напрямку де-факто керує тактично-штабна група "Національного центру управління обороною рф" під командуванням полковника Віктора Шмурова. Але офіційного підтвердження відставки Теплинського не було.

Зараз, за інформацією російських джерел, в кремлі та міноборони росії знову заговорили про відсторонення Теплинського. Нібито, діями генерала на полі бою та в публічному просторі незадоволений сам сергій шойгу.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів