Російського генерала Теплинського відсторонили від командування військами на лівобережжі Херсонщини

Російського генерала Теплинського відсторонили від командування військами на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 06 Декабря 2023 20:09

В мережі з'явилася інформація щодо відсторонення від командування окупаційного угруповання "Дніпро", яке діє на лівобережжі Херсонської області. Мова про генерал-полковника Михайла Теплинського, якого було призначено наприкінці жовтня цього року. 

За даними джерела, безпосередньо керування військами здійснює наразі тактично-штабна група "Національного центру управління обороною рф" під командування полковника Віктора Шмурова. 

Відомо, що останнього було направлено до штабу командування угруповання "Дніпро" у листопаді для координації зусиль. Ймовірною причиною відсторонення Теплинського могла стати ситуація із неможливістю окупаційною армією витіснити ЗСУ з лівобережжя, де українські військові утримують плацдарми. Варто зазначити, що офіційно інформація про відсторонення командувача угруповання "Дніпро" поки немає. 

Як раніше повідомляла "Гривна", наприкінці жовтня угруповання "Дніпро" очолив російський генерал-полковник Михайло Теплинський, який у листопаді минулого року командував відступом армії рф з правобережжя Херсона. Вже за два дні після інформації про його призначення ЗСУ нанесли ракетного удару по штабу командування під час проведення наради офіцерів. За наявною інформацією, сам Теплинській тоді отримав важкі поранення. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів