Минулої доби в Херсонській громаді загинули двоє людей, серед них – учителька однієї зі шкіл міста

Минулої доби в Херсонській громаді загинули двоє людей, серед них – учителька однієї зі шкіл міста

Автор: Марина Поліщук 31 Декабря 2023 12:00

За минулу добу російські окупанти 10 разів обстріляли населені пункти Херсонської громади та використали для цього 30 снарядів. Ураження зафіксовані в Херсоні та Антонівці. За інформацією начальника Херсонської МВА Романа Мрочка, унаслідок російських обстрілів за минулу добу 2 людини, на жаль, загинули.

Вдень російська армія вбила жителя Антонівки. 55-річний чоловік у момент обстрілу знаходився на подвір’ї будинку, він отримав травми, несумісні з життям.

А ввечері стало відомо, що внаслідок обстрілу Корабельного району Херсона загинула жінка 59 років. Вона перебувала в будівлі, яка була зруйнована.

Пізно ввечері 30 грудня директор Школи гуманітарної праці Артем Кияновський на своїй сторінці в соцмережі повідомив, що загинула вчителька навчального закладу Наталя Невинська.

«Вчитель. Педагог. Друг. Невинська Наталя Валеріївна (1965-2023).

30 грудня 2023 року стало найстрашнішим днем для Школи гуманітарної праці. У серцях педагогiв та всiх робiтникiв закладу страшний бiль i розпач вiд жахливої звiстки: вiд попадання ворожої ракети в будинок загинула Невинська Наталія Валерiївна.

Людина, яка понад чверть столiття не просто навчала та виховувала дiтей, а дарувала їм свою любов i чарiвну усмiшку, бо завжди була позитивна й оптимiстична. Вона тонко вiдчувала душу своїх вихованцiв, тому могла в кожнiй дитинi знайти приховану зернинку, щоб дати повiрити у свої сили i розкрити талант. Наталiя Валерiївна могла згуртувати дитячий колектив, який радiв не тiльки за свої досягнення, а й за успiхи своїх друзiв.

За доброту, поряднiсть, чеснiсть, людянiсть та щирiсть дiти просто обожнювали, колеги любили, а батьки поважали її.

Сьогоднi колектив ШГП не просто втратив учителя вищої квалiфiкацiйної категорii , учителя-методиста, вiн втратив свiтлу, добру i чуйну людину.

Невинська Наталія Валерiївна пiшла з життя, але назавжди залишиться в серцях та пам'ятi своїх колег i учнiв.

Вiчна пам'ять... Щирi спiвчуття рiдним та близьким...» - написав Кияновський.

 

Сьогодні ворог зранку завдав удару по одному з місцевих супермаркетів у Корабельному районі Херсона. В прокуратурі повідомили про трьох постраждалих. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів