Миколаївський зоопарк підвищив ціни на квитки: скільки коштує вхід та яке фінансування отримує звіринець
Фото з відкритих джерел

Миколаївський зоопарк підвищив ціни на квитки: скільки коштує вхід та яке фінансування отримує звіринець

Автор: Марина Поліщук 19 Мар. 2024 11:47

У Миколаївському зоопарку вперше за три роки підвищили вартість квитків. В адміністрації закладу кажуть, що це вимушений крок.

За словами директора зоопарку Володимира Топчого, необхідність таких змін продиктована значними витратами. Адже для роботи звіринцю на рік потрібно понад 100 млн гривень, повідомляє «Преступности.Нет».

Сьогодні в Миколаївському зоопарку перебуває понад 4 тисячі тварин. Також тут є невеликий контактний зоопарк.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ КВИТОК

До війни завдяки продажу квитків зоопарк покривав приблизно четверту частину цієї потреби. Зараз проблема загострилася через те, що відвідувачів стало менше. Тому в адміністрації закладу вирішили майже на 50% підвищити вартість квитків.

Отже, від березня вартість квитків складає:

- для дітей до 6 років, як і раніше, вхід безкоштовний;
- для дітей від 6 до 13 років – 100 грн (був 60 грн);
- для дорослих – 150 грн (був 100 грн).

Платним також є і вхід відвідувачів із собаками – зокрема, за свого чотирилапого господар, як і раніше, має заплатити 25 грн. При цьому провести можна лише собаку небійцівської породи, вона має бути на повідку та в наморднику.

Каса Миколаївського зоопарку працює з 9:00 до 16:00. Але квитки можна придбати також онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ягуар, мара патагонська, фазани-вухані та інші - у Миколаївському зоопарку значне поповнення (фото)

При цьому остання п’ятниця кожного місяця залишається днем безкоштовного відвідування (за пред’явленням відповідного документа) для окремих пільгових категорій населення:

- інвалідів І та ІІ груп;
- військовослужбовців строкової служби;
- ветеранів Другої світової війни;
- учасників бойових дій.

ФІНАНСУВАННЯ ЗООПАРКУ

Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну в 2022 році Миколаївський зоопарк отримав значну фінансову допомогу від партнерів з-за кордону. Частину коштів адміністрація закладу зберегла на своїх рахунках як резервні у разі, якщо не вистачатиме фінансування. Про це на початку 2024 року розповів начальник управління культури Миколаївської міськради Юрій Любаров.

За його словами, дирекція зоопарку просила виділити з бюджету міста на весь поточний рік понад 60 млн гривень. Проте було виділено лише половину він необхідної суми, повідомляли «НикВести».

«У цьому році ми за це не переживаємо. Десь ще є мінімум 30 мільйонів гривень резервних коштів, які зоопарк зберіг з 2022 року, і якщо буде щось не вистачати, ми сподіваємось, звірі будуть з кормами. Так, дійсно, зоопарк у бюджетному запиті зазначив, що їм необхідно більше 60 мільйонів гривень на підтримку. Вони отримали у 2024 році 31 мільйон гривень – половину від необхідної суми», – сказав Юрій Любаров. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вісім ракет за три місяці»: Володимир Топчій - про роботу Миколаївського зоопарку під час війни

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів