Лише невелика кількість багатоповерхівок у Херсоні залишилися цілими: влада – про відбудову

Лише невелика кількість багатоповерхівок у Херсоні залишилися цілими: влада – про відбудову

Автор: Ян Ярчук 02 Апр. 2024 17:04

У Херсоні та області тривають відновлювальні роботи, пов’язані з ліквідацією наслідків російських обстрілів. Станом на 2 квітня відбудовано 10-ту частину об’єктів, які були пошкоджені чи знищені за час війни.

Ідеться про 3261 відновлений об’єкт із загальної кількості пошкоджених понад 26 тисяч. Такі дані під час брифінгу озвучив заступник начальника Херсонської ОВА Антон Самойленко. Це оселі людей, школи, лікарні, адмінбудівлі тощо.

При цьому в Херсоні лише невелика кількість багатоповерхівок залишилася цілими, майже кожна – пошкоджена. Про це розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонці розповіли, чому залишаються в місті, попри постійні обстріли росіян

«Кожен день Херсонщина живе такими атаками, загалом у нас пошкоджено або зруйновано вже більш ніж 26 тисяч об'єктів цивільної, соціальної та критичної інфраструктури, серед них 23 700 приватних та 1100 – багатоповерхових будинків»,зазначив він в ефірі «Ми-Україна».

За словами заступника начальника Херсонської ОВА, у межах президентської програми «Пліч-о-пліч» відновлено 1119 будівель, коштом волонтерів – 1110, власними силами – 622, а решта – коштами державного та місцевого бюджетів.

З початку реалізації державної програми «єВідновлення» 373 родини з Херсонщини змогли придбати нові оселі на загальну суму 486 мільйонів гривень. 2091 жителів отримали компенсацію за пошкоджені будинки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівництво модульного містечка на Херсонщині: хто зможе отримати безкоштовне житло

 Фото: Херсонська ОВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів