Кіпер звернувся до Труханова з вимогою переглянути скандальні тендери в Одесі

Кіпер звернувся до Труханова з вимогою переглянути скандальні тендери в Одесі

Автор: Марина Поліщук 17 Сентября 2023 17:40

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер звернувся до міського голови Одеси Геннадія Труханова з вимогою скасувати скандальні тендери. Нагадаємо, у місті вже майже місяць тривають щоденні мітинги активістів, які вимагають від чиновників спрямувати бюджетні кошти на потреби ЗСУ, а не на другорядні ремонти.

Нещодавно в одному з інтерв’ю Олег Кіпер, коментуючи ситуацію з мітингами під стінами міськради, зазначив, що він не проти тих самих тендерів. Мовляв, ремонт у Київському райсуді (там планують добудувати конвойну кімнату) має бути, бо «засуджені чи заарештовані – це також люди, ми живемо в демократичній державі, ми маємо забезпечувати їхні права».

Стосовно ремонту в Театрі юного глядача, то, за словами Кіпера, він сам сказав його провести, бо «там балкони падають, дах протікає. А якщо на якусь дитину щось упаде?».

І от стало відомо про офіційне звернення Кіпера до Труханова, яке в соцмережі оприлюднила журналістка та блогерка Ірина Гриб.

На думку очільника Одещини, мільйонні ремонти судів та озеленення міста – це все не на часі. Зокрема, тендер на ремонт Київського райсуду за понад 100 млн грн є несвоєчасним під час війни. Аналогічне стосується і закупівлі багаторічних декоративних дерев на загальну суму 6 млн грн.

«Прошу ініціювати перегляд цих питань та особисто більш поглиблено вивчити матеріали закупівель та прийняти рішення щодо доцільності витрати бюджетних коштів на зазначені цілі», – сказано у зверненні Олега Кіпера.

Пріоритети видатків місцевих бюджетів мають відповідати викликам сьогодення, додав Кіпер.

«Незважаючи на минулу позицію в інтерв’ю, сумнівні тендери ОГА та облради, Кіпер, найімовірніше, почне влаштовувати публічну порку очільникам громад», – підсумувала Ірина Гриб у своєму дописі.

Як повідомляла «Гривна», в Одесі за 400 тисяч гривень продали прапор з автографом генерала Дмитра Марченка.

На головній світлині: мітингувальники в Одесі, вересень 2023 р. Фото: thepage.ua 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів