В Одесі за 400 тисяч гривень продали прапор з автографом генерала Дмитра Марченка

В Одесі за 400 тисяч гривень продали прапор з автографом генерала Дмитра Марченка

Автор: Марина Поліщук 17 Сентября 2023 15:00

В Одесі 16 вересня відбувся Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Незламні захисники» на підтримку Збройних сил України. У межах змагань відбулося 9 професіональних та напівпрофесіональних боїв за правилами ММА та К-1. А ще організатори провели кілька аукціонів, на яких збирали гроші на допомогу українським бійцям.

Генерал-майор Дмитро Марченко, який керував обороною Миколаєва в перші дні повномасштабного вторгнення, теж побував на турнірі. На одному з аукціонів лотом був прапор України з особистим підписом генерала.

У результаті торгів прапор пішов з молотка за неймовірну суму – 400 000 гривень. Саме стільки заплатив бізнесмен із Миколаєва, депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Тахір Садрідінов, пише «НикВести».

Під час нагородження переможців Дмитро Марченко зазначив:

«На жаль, у країні війна, і на спорт мало хто звертає увагу. Тому ті бійці, які сьогодні були на цій сцені, вони справжні герої. У цих умовах вони тренуються і перемагають», – сказав генерал.

Як повідомляла «Гривна», у Миколаєві презентували медаль, виготовлену для відзнаки тих, хто захищав місто минулого року.

Фото: nikvesti.com та odessa.online

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів