Одеські чиновники не зможуть витратити 6 млн гривень на декоративні дерева через втручання поліції

Одеські чиновники не зможуть витратити 6 млн гривень на декоративні дерева через втручання поліції

Автор: Іван Підлісний 09 Сентября 2023 14:00

Міськрада Одеси вирішила наприкінці серпня витратити 6 млн гривень на придбання декоративних дерев під час воєнного стану. Відповідний тендер міститься на порталі Prozorro. 

Організатором закупівлі стало місцеве комунальне підприємство "Міськзелентрест". В тендерній документації вказані, що для міста планували придбати граб колоноподібний «Лукас», тиси ягідні у формі кулі, спіралі та конуса, кедр Гімалайський «Філін Блу», сакура Канзан, граб звичайний «Блок», тис середній Хіллі, кедр Атласька.

Продати зазначені рослини одеським комунальникам мала київська ФОП "Борисенко Оксана Геннадіївна", яка надає послуги КП "Міськзелентрест" з 2021 року і вже встигла отримати договорів на загальну суму близько 12,2 млн гривень. 

8 вересня на порталі публічних закупівель з'явилася інформація про відміну тендеру через втручання правоохоронців. Зокрема, Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, яке перевірило тендерну пропозицію Оксани Борисенко та знайшло в ній порушення. Стосується воно мовного законодавства та інших невідповідностей в документах. Наразі триває період оскарження рішення тендерного комітету комунального підприємства. 

Варто додати, що одесити постійно виходять на мітинги проти розтрати бюджетних коштів під час воєнного стану, де вимагають направити гроші на потреби ЗСУ. Відобразилося бажання містян і на порталі Prozorro у зверненнях до Держаудитслужби.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів