Херсонський нардеп Павліш не стане суддею КСУ через питання до декларації

Херсонський нардеп Павліш не стане суддею КСУ через питання до декларації

Автор: Іван Підлісний 24 Мар. 2024 10:29

Дорадча група експертів не допустила народного депутата з Херсонщини Павла Павліша ("Слуга народу") на наступний етап конкурсу на посаду судді Конституційного суду України. 

Про це стало відомо з відповідного списку. Серед 8 кандидатів, які пройшли на наступний етап конкурсу, Павліша не виявилося. Відомо, що народний обранець отримав відмову після співбесіди з Дорадчою групою експертів, про яку повідомляла "Гривна". 

Зокрема у експертів виникли питання до активів, майнового стану та способу життя Павла Павліша. Одне з таких - результати спецперевірки від Нацагентства з питань запобігання корупції, яка виявила, що активи нардепа перевищують його доходи із законних джерел на суму майже 8 млн гривень. Сам же Павліш результати перевірки антикорупційного органу заперечив під час співбесіди. 

За даними ЗМІ, питання також були до автомобіля народного депутата, який він придбав за ціною, яка нижче ринкової. Більше того, раніше авто належало компанії підозрюваного в співпраці з окупантами, псевдодепутата "Херсонської облдуми" та депутата облради Юрія Ковальова

Варто додати, що наразі в Конституційному суді є 5 вільних вакансій. Як зазначає Фундація DEJURE, за законом Дорадча група експертів має рекомендувати хоча б 2 осіб на одну вакансію. Очевидно, буде оголошено додатковий конкурс на посаду судді КСУ. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів