Херсонців запрошують на літературний вечір

Автор: Дарья Мельник 31 Октября 2019 12:53

Третього листопада у арт-клубі «Masson» відбудеться «Поетична шафа». Цей захід не схожий на попередні, адже буде проведений у форматі «вільний мікрофон».

Так, усі бажаючі зможуть почитати улюблені поетичні та прозові рядки. Можна готувати не тільки свої, а й твори інших письменників.

Також організатори підготували щомісячний батл, але вже за новими правилами. Перший тур – поети змагатимуться попарно. Читатимуть по черзі по три вірші кожен. У ході виконання завдань оберуть тих, хто пройде до другого туру.

У фіналі потрібно буде виконати творче завдання. Переможця обере публіка. Він отримає запрошення на двох у кіно до кіноконцертного залу «Ювілейний».

Окрім цього запланована колективна творчість – «безкінечний вірш». Будуть виставки: "Підвішених рядків", книжок сучасних поетів та прозаїків, фотовиставка зі знімками, зробленими "шафовцями".

Початок зустрічі запланований на 18:00. Приходьте самі та беріть із собою друзів. На вас чекатимуть поезія, проза, жива музика, «скринька побажань» та ще багато цікавого.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів