Головне – безпека людей: на території аеропорту «Херсон» планується суботник (фото)

Головне – безпека людей: на території аеропорту «Херсон» планується суботник (фото)

Автор: Марина Поліщук 10 Апр. 2024 18:15

Адміністрація міжнародного аеропорту «Херсон» оприлюднила в соцмережі фотографії, на яких можна роздивитися, який вигляд сьогодні має зруйнована будівля терміналу. Невдовзі тут планується суботник – прибирання завалів.

«Аеропорт сьогодні! Подивилися на вікна терміналу. Ще стоять на місцях, але без скла, залишки рам з м'якого алюмінієвого сплаву деформовані й знаходяться під завалами», - ідеться в повідомленні.

При цьому адміністрація підприємства звернулася до всіх небайдужих жителів області – приєднатися до прибирання сміття та завалів на території аеропорту:

«Запрошуємо всіх бажаючих, що не байдужі до Аеропорту Херсон, розібрати завали та вигребти сміття, що залишилося після звільнення від окупантів. Звертайтесь до Херсонського обласного центру зайнятості».

Як повідомляла «Гривна», відновлювати аеропорт «Херсон» планують почати вже цього року. Згідно з програмою фінансової підтримки КП «Херсонські авіалінії», яку в грудні 2023-го підписав начальник ХОВА Олександр Прокудін, ідеться про розмінування території, підготовчі роботи до відновлення злітно-посадкової смуги й пошкоджених ділянок, експертизи та розробку проєктної документації тощо. 

Ймовірно, процес відновлення уже запущено, і оголошений адміністрацією аеропорту суботник – теж його частина. Звісно що з міркувань безпеки ні дата, ні час робіт не розголошуватиметься. Проте не варто забувати, що ворог за допомогою розвідувальних безпілотників може вести спостереження – для коригування ударів.

Адже маємо сумний приклад, коли в листопаді минулого року місцева влада сусідньої Чорнобаївки повідомила в соцмережі про місце й час поховання загиблого на фронті місцевого жителя. Це оголошення зрештою призвело до трагедії – із загиблими і пораненими. «Гривна» розповідала про цей випадок у статті «Чорнобаївські чиновники стали корегувальниками російського обстрілу: правоохоронні органи проводитимуть розслідування».

Тож чи варто сьогодні наражати на небезпеку людей, які зголосяться на добру справу – розчищення завалів аеропорту?

 Фото: Фейсбук/Міжнародний аеропорт «Херсон»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів