Так званий заступник гауляйтера Херсона отримав заочно 10 років позбавлення волі

Так званий заступник гауляйтера Херсона отримав заочно 10 років позбавлення волі

Автор: Іван Підлісний 09 Янв. 2024 10:10

Малиновський райсуд Одеси оголосив обвинувальний вирок депутату Херсонської міськради Ігорю Семенчеву-старшому за статтею колабораційна діяльність. Про це повідомила Київська обласна прокуратура. 

За даними слідства, Семенчев в умовах воєнного стану прийняв пропозицію представників збройних сил рф про співпрацю та був проголошений заступником голови воєнно-цивільної адміністрації Херсона.

"Перебуваючи на вказаній «посаді», обвинувачений виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території в окупаційній вца м. Херсон, тобто здійснював незаконну діяльність, пов’язану із виконанням організаційно-розпорядчих функцій", - повідомили в прокуратурі. 

За сукупністю доказів сторони обвинувачення вироком Малиновського районного суду м. Одеси обвинуваченого визнано винним у пред’явленому обвинуваченні та засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування на 15 років з конфіскацією усього належного майна на користь держави. Судовий розгляд здійснювався у формі спеціального судового провадження.

Раніше окружна прокуратура повідомила про підозру сину вказаного депутата, який також є депутатом Херсонської міської ради, за фактом співпраці з державою-агресором, а також організації та проведенні мітингу на підтримку дій окупантів та активній участі у ньому.

Мова про Ігоря Семенчева-молодшого, який був заступником гауляйтера Херсонської області володимира сальдо з питань торгівлі. Минулого року стало відомо про його звільнення. Семенчев намагався відновитися на псевдопосаді через суд у Криму. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів