Одеську квартиру херсонського гауляйтера Сальдо пустили з молотка: за скільки продали і хто переміг у торгах

Одеську квартиру херсонського гауляйтера Сальдо пустили з молотка: за скільки продали і хто переміг у торгах

Автор: Дарина Лапіна 22 Май 2024 09:15

Одеську квартиру херсонського ексмера-зрадника Володимира Сальдо продали на аукціоні, який відбувся вчора, 21 травня. За нерухомість гауляйтера тимчасово окупованої частини Херсонщини змагались 9 потенційних покупців. Відмітимо, що це була вже друга спроба Фонду держмайна продати квартиру колаборанта Сальдо

21 травня в державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» відбулися перші онлайн-аукціони з продажу конфіскованих квартир колаборантів, оголошені Фондом держмайна (ФДМУ). Зокрема з молотка пустили і квартиру Володимира Сальдо.

Нещодавній аукціон є вже другою спробою Фонду держмайна продати нерухомість колишнього мера Херсона. Як раніше повідомляла «Гривна», квартира знаходиться на 8-му поверсі будинку, що розташований неподалік пляжу «Аркадія», в Одесі. Загальна площа помешкання – 128,5 квадратних метрів. 

Стартовою ціною лоту на торгах, які мали відбутись у квітні, було – 3,74 млн гривень.  Однак аукціон не відбувся через відсутність охочих придбати нерухомість. 

Тому Фонд держмайна оголосив про повторний аукціон, вказавши дату його проведення – 21 травня. Також була вдвічі знижена стартова ціна лоту. Тепер квартиру гауляйтера Херсонщини оцінили в 1,87 млн гривень. 

І от з другої спроби одеську квартиру зрадника Сальдо все ж продали. Однак не за 1,87 млн гривень, а за 2,9 млн гривень. Про це повідомили в пресслужбі Фонду держмайна:

«Квартиру Володимира Сальдо ФДМУ виставив на торги зі стартовою ціною майже 1.9 млн гривень. В результаті конкуренції з 9 учасників її фінальна вартість склала понад 2.9 млн гривень.

Переможці аукціонів мають 20 робочих днів на сплату вартості лотів після дня завершення аукціону. Договір купівлі-продажу підписується лише після надходження коштів на рахунки Фонду ліквідації наслідків збройної агресії», - йдеться в повідомленні ФДМУ. 

Як зазначено на платформі «Прозорро.Продажі», найвищу ціну за помешкання Сальдо запропонував Тимошенко Радіон Іванович. Цікаво, що переможець торгів  є повним тезкою колишнього заступника начальника Генштабу ЗСУ Радіона Івановича Тимошенка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеську квартиру херсонського гауляйтера Сальдо не змогли пустити з молотка – в чому причина?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів