«Довжиною у війну»: у Херсоні презентували фотовиставку (фото)

«Довжиною у війну»: у Херсоні презентували фотовиставку (фото)

Автор: Ганна Власенко 26 Декабря 2023 10:40

У Херсоні представники ТрО Медіа агенції, військовослужбовці ЗСУ презентували у центральній бібліотеці фотовиставку "Довжиною у війну".

«Ахтем Сеітаблаєв, Олексій Дмитрашківський, Олег Пальчик - військовослужбовці ЗСУ та представники агенції ТрО Медіа презентували у Херсоні фотовиставку "Довжиною у війну", - повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Як сказав у відеокоментарі фотограф, журналіст і військовослужбовець Олег Пальчик, автори вже назбирали матеріал, який увійде у блок про Херсонщину.

«Руйнування присутні, звісно, тому що треба це висвітлювати, але основний фокус у нас – на людях, на портретах, на історіях людей, на їхні звитяги», – зазначив Олег Пальчик.

Відомий режисер Ахтем Сеітаблаєв, зазначив, що, на його погляд, теза, що культура поза політикою, – абсолютно хибна.

«Власне, культура – і є політика. Музи не повинні мовчати під час війни, навпаки голос культурного, культурологічного контенту має бути якомога більш голосним», – зауважив він.

Сеітаблаєв додав, що ми народжуємося на фундаменті певних традицій, певної культури, певних сенсів, набуваємо освіту, наповнюємо все тим, що чуємо, бачимо, це формує людину, зокрема й політика.

На світлинах експозиції — фотодокази злочинної діяльності армії рф, обличчя наших мужніх воїнів та воїнок, які боронять Україну на різних напрямках та ділянках фронту, робота бойових підрозділів Збройних Сил України, динаміка зростання бойової міці та звитяги наших оборонців.

Читайте також: Щоденник війни: поетично-музичний перформанс у Херсоні

Фото: Роман Мрочко

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів