«Допоможе уникнути аварійних ситуацій»: на Миколаївщині замінюють 40-річне електрообладнання

«Допоможе уникнути аварійних ситуацій»: на Миколаївщині замінюють 40-річне електрообладнання

Автор: Ганна Власенко 10 Февр. 2024 17:10

Десятки новеньких трансформаторів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста замінять старезне обладнання в мережах АТ «Миколаївобленерго».

Про це повідомляє пресслужба підприємства, де зазначають, що через численні обстріли об’єкти енергетичної інфраструктури Миколаївщини мали плачевні наслідки.

«Хоча роботу мереж вдавалося і досі вдається відновлювати, проте стан їх лишає бажати кращого. Старе обладнання, що десятиліттями служило «вірою і правдою», до того ж ще пошкоджене внаслідок бойових дій, тепер ледь справляється з навантаженням, ризикуючи будь-якої мити зупинитися та позбавити населення електропостачання», - йдеться у повідомленні підприємтсва.

Враховуючи складну ситуацію та розуміючи, що своїми силами складно впоратися, Товариство звернулося по допомогу до партнерів, які вже неодноразово підтримували з початку війни – Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

«Нещодавно ми отримали в якості гуманітарної допомоги 36 силових трансформаторів різної потужності (100, 160 та 250 кВА). Їх використали для заміни застарілого обладнання, що переважно заживлює об’єкти цивільної та критичної інфраструктури обласного центру та декількох деокупованих районів. Старі трансформатори тут мають вік понад 40 років і стан їх експерти оцінюють як критичний, тож оновлення допоможе уникнути аварійних ситуацій та сприятиме налагодженню безперебійної роботи електромереж Миколаївщини», - повідомили енергетики.

Раніше «Гривна» повідомила, що у Миколаєві відкриють науковий інноваційний центр і сучасну лабораторію, якою зможуть користуватися миколаївські університети та Херсонський національний технічний університет.

Усі фото: АТ «Миколаївобленерго».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів