Десять років тюрми з конфіскацією: оголошено вирок ще одному зраднику з Херсонщини

Десять років тюрми з конфіскацією: оголошено вирок ще одному зраднику з Херсонщини

Автор: Дарина Лапіна 10 Июня 2024 10:50

Днями суд виніс вирок ще одному зраднику, який добровільно пішов на співпрацюю з окупантами на Херсонщині. Покарання у вигляді тюремного ув’язнення отримав окупаційний голова Шевченківської сільради Скадовського району Валерій Марценюк

Як повідомили в пресслужбі Херсонської облпрокуратури, окупаційного голову села Шевченко визнано винним у колабораціонізмі. 

Вироком суду його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати посади або займатись діяльністю, пов’язаною із виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій строком на 15 років.

Прокурори у суді довели, що Валерій Марценюк наприкінці серпня 2022 року пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду так званого «голови сільської ради» села Шевченко Скадовського району Херсонської області. 

На псевдопосаді він організував роботу незаконно створеного органу влади. Брав участь у масових заходах спрямованих на популяризацію та підтримку дій країни-агресора, здійснював контроль за забезпеченням проведення незаконного референдуму на тимчасово окупованій території села Шевченко.

Відмітимо, що підозру в колабораційній діяльності Валерію Марценюку українські правоохоронці повідомили заочно в березні 2023 року

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд виніс вирок гауляйтеру села Чулаківка на Херсонщині

Фото: телеграм-канал «База зрадників Херсона».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів