Гауляйтер села Шевченко Скадовського району отримав підозру, його доньці – приготуватися

Гауляйтер села Шевченко Скадовського району отримав підозру, його доньці – приготуватися
Автор: Марина Поліщук 12 Мар. 2023 17:55

Про підозру в колабораційній діяльності заочно повідомлено жителю Херсонщини, який обійняв посаду так званого «голови сільської ради села Шевченко Скадовського району» та публічно схвалював дії окупантів. Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі. Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.


Фото: Facebook/Херсонська обласна прокуратура

За даними слідства, у серпні минулого року чоловік погодився співпрацювати з окупаційною адміністрацією РФ та добровільно став гауляйтером села Шевченко Скадовського району. На псевдопосаді він організував роботу незаконно створеного органу влади, здійснював набір співробітників. Брав участь в організації та проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованій території.

Також в інтерв’ю пропагандистським ЗМІ він публічно схвалював дії окупаційної влади та армії РФ. Його підозрюють у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). За це підозрюваному загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.


Фото: «База зрадників Херсона»

За даними телеграм-каналу «База зрадників Херсона», ідеться про Марценюка Валерія Павловича, 17 липня 1963 року народження.

«Безпосередня участь (ініціатор) у проведенні нелегітимного референдуму по приєднанню до Росії території тимчасово окупованого м. Херсон. Голосував "За"», - повідомляється про зрадника.

Співпрацює з окупантами також його донька – Мащенко Ніна Валеріївна, 6 лютого 1997 року народження. Вона стала гауляйтеркою села Благодатне Скадовського району.

Фото: «База зрадників Херсона»

«Добровільно та за власною ініціативою пішла на співпрацю з окупаційною владою, обійнявши посаду голови села Благодатне Скадовського району. Бере участь в організації різноманітних заходів на користь країни-агресора, у тому числі проведення "референдуму"», - ідеться про колаборантку в телеграм-каналі.

Приєднуйтеся до нас:

Список ліків, на які з 1 квітня потрібен рецепт

У Посад-Покровському підірвався автомобіль енергетиків – двоє загиблих

Що не так в історії з поверненням херсонських дітей з «оздоровлення» в Криму?

Авіаудари по Бериславщині, підриви на мінах – огляд основних подій на Херсонщині

Як сьогодні живе окупована Каховщина