День міста в Одесі: святкові урочистості та мітинг проти дорогих ремонтів за кошти бюджету

День міста в Одесі: святкові урочистості та мітинг проти дорогих ремонтів за кошти бюджету

Автор: Марина Поліщук 02 Сентября 2023 16:15

Сьогодні, 2 вересня, Одеса відзначає 229-ту річницю від дня заснування. З цієї нагоди в місті відбулося декілька символічних заходів, а також – мітинг з вимогою перенаправити міські гроші на потреби ЗСУ.

З нагоди Дня міста на Думській площі відбулося урочисте підняття прапору міста. Поруч із міським прапором на площі з'явилися також стяги військових підрозділів, які боронять країну від російських окупантів, а також прапори країн-союзників, що підтримують Україну й Одесу в боротьбі за незалежність.

Також представники влади міста й області погасили марку із зображенням пам'ятника Дюку де Рішельє, обкладеного мішками з піском.

До свята урочисто відкрили оновлений пам’ятний знак містам-побратимам на Думській площі. Раніше з цього знаку прибрали назви російських та білоруських міст, натомість на ньому з'явилися три нові таблички: Маямі, Маямі Біч та Венеція.

Крім того, у День міста кількасот одеситів знову зібралися на мітинг під стінами міської ради. Нагадаємо, уже кілька днів поспіль жителі Одеси щодня виходять на мітинги біля міськради та вимагають від чиновників спрямувати бюджетні кошти на потреби ЗСУ, а не на ремонти будівлі суду та реконструкцію фасаду театру.

Організатором заходу стала відома одеська волонтерка Катерина Ножевнікова. Вона не вперше закликає чиновників витрачати гроші на ЗСУ, а не проводити чергові ремонтні роботи. Для спілкування з мітингарями з міськради ніхто не вийшов.

На фото: святкування Дня міста в Одесі 2 вересня 2023 року та мітинг під стінами міськради. Фото: з відкритих джерел та «Суспільне.Одеса»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів