День 807. 10 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 807. 10 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Май 2024 20:00

Раніше весь час мала сотні троянд у дворі і жаліла собі зрізати, а зараз не так вже й багато їх, бо навіть квіти не так пишно квітнуть у війну, але скільки того життя... То вирішила себе побалувать букетом.

***

Пішла полуниця грунтова. В Сільпо по 140, а на базарі і по 70-80 можна знайти.

***

Радію, що 9 травня 2024 року в Херсоні на площі Свободи розвівалися прапори ЄС та України! Ми - переможемо. Ми повернемося на лівий берег Херсонщини з українськими прапорами.

***

Херсон згадали на вчорашній акції у Варшаві неподалік пам'ятника радянському солдату, де клала вінки російська делегація.
Українські жінки із закривавленими обличчями і одягом із написами на ньому українських міст "Херсон", "Маріуполь", "Буча", "Луганськ", "Бахмут" тощо викрикували "терористи" і "фашисти".
Також учасниці заходу виходили на пішохідний перехід, щоб водії бачили протест проти російської агресії.

***

Волонтерка Наталія розповідає, що у місті велика проблема з кормами для безпритульних тварин. У людей, які прихистили кішок та собак, також дуже часто не вистачає, чим годувати чотирилапих.
Наталія просить небайдужих допомогти тваринам у Херсоні, щоб вони не залишались голодні.

***

Обговорення ескізів вʼїзної стели у Херсонській області: Голосую за стару стеллу. Але такої позначки в опитуванні немає. Історичне місце. Вона стільки всього пережила.

***

Побувала у Калинівській громаді Херсонщини й побачила, як виживають цивільні люди, які побували у самому пеклі, а нині, попри все, відновлюють життя – серед мін та руїн.
Додам, що, звісно, не все помістилося у текст. А люди - люди там такі, що про них можна писати книги, не те, що репортажі.
Я не впевнена, що ще якийсь народ у Європі витримав би таке - війну, окупацію, обстріли, затоплення (там острови утворювалися). Не просто витримав - а з гідністю.
Працюють, відновлюють житло і своє життя, допомагають один одному.
Писати про це треба і світу треба розповідати. Земляки розуміють, що забагато про Херсонщину не буває.

***

Херсонщина.
Земля виноробів і винолюбів
Вміємо працювати, вміємо відпочивати
і робити вино дуже дуже давно, а не те, як про це розказували "північні сусіди".
І було добре і красиво, поки не прийшли люди з болота.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів