День 790. 23 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 790. 23 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 23 Апр. 2024 20:15

Програма фб запропонувала порівняти - тоді й зараз... Херсонський балкон чудового кафе, з якого видно Дніпро. Тепла зустріч. А головне - це час замислювань, постановка якихось задач, навіть проектів. А зараз ірландський парк - без помислів та планів, якесь незрозуміле витрачання часу ...
Чекаю на зміни)

***
не знаю, хто жахливіший з росіян: ті, які йдуть нас вбивати за гроші, ті, які стають вбивцями за переконаннями, чи ті, які тупі вояки "ісполняєм воінскій долг".
На Херсонщині вони сьогодні вбили 82-річну бабусю. Їм платять за вбивство бабусь...

***
Та як ото пороблено)
"В России второй год подряд отменяют «Бессмертный полк».

***
Мешканці деокупованих районів Херсонської області самостійно розміновують поля, щоб розпочати посівну кампанію.

***
У поминальні дні кладовища на Херсонщині зможемо відвідати, якщо вони розташовані більш, ніж за 20 кілометрів від лінії бойових дій. Ні живим, ні мертвим спокою немає.

***
Бахкають наші, а страшно що капець. Та то добре, що наші, але як гахнуть, то аж підскакуєш. Давно вже наших не чули, відвикли)). А сьогодні частенько.

***
Сексуальне насильство щодо чоловіків – один із найжорстокіших злочинів.
На березень 2024 року, Офіс Генпрокурора зафіксував 280 фактів сексуального насильства з боку окупантів, з них 101 випадок – насильство над чоловіками. Найбільше випадків сексуального насильства зафіксовано в Херсонській області – 84, з них над чоловіками – 50.

***
НАБУ, яке не контролює Офіс президента, сьогодні повідомило про підозру діючому міністру АПК Сольскому, який до цього був народним депутатом від партії "Слуга народу". Він, як з'ясувалося, крав багато років сільськогосподарські землі тисячами гектарів на мільйони доларів. МІНІСТР, бл@...
Скажіть, дивно, що снарядів в ЗСУ нема, і пенсіонери на них донатять з мізерної пенсії.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів