День 784. 17 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 784. 17 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 17 Апр. 2024 20:00

Мені вже багато років, але зустрічаю кожну весну з несамовитою радістю і захопленням, як дитина.

 

***

Як на мене, в Україні може початися протестний рух, але у тому випадку, якщо діюча влада намагатиметься триматися біля керма непристойно довго, штучно створюючи підстави для цього, наприклад, не скасовуючи воєнний стан і не проводячи вибори у разі наявності умов для цього. Влада - вона як труси чи шкарпетки - від занадто тривалої відсутності змін починає смердіти. Але зараз усі міркування щодо протестів в Україні можуть бути лише припущеннями і гіпотезами. Наш ворог - Росія. А кожен, хто каже про "не в Кремлі", розпалюючи внутрішні протиріччя і тим послаблюючи країну, свідомо чи несвідомо працює на Росію, як я вважаю.

 

***

Спілкуючись нині з чиновниками, з різного покрою активістами, читаючи їх пости і коментарі  зробив для себе висновок.  Є дві категорії людей.                              Одні щось роблять самі: організовують, ініціюють, запроваджують, заохочують, залучають, очолюють і т.д. А другі "долучаються".  Сидять тихо на дивані і вивчають, хто що робить?, в кого щось получається,  хто успішний і .......долучаються.     Потім в інтернеті пафосно пишуть: долучилися, долучилися, долучилися. Пишуть про себе навіть більше, ніж самі ініціатори і організатори. Долучилися, сфоткались, де треба пропіарилися (тобто засвітилися),  кому треба фото-відео відзвітували, і ....знову на диван.  Просто, малозатратно і ефективно. На жаль % других невпинно зростає.

 

***

У Херсоні квітнуть сакури. 10 деревець були подаровані херсонцям від імені японського народу.

 

***

Аби Перемога України настала швидше, одного бажання замало. Ми маємо працювати, донатити, волонтерити, підтримувати наших захисників!

 

***

А ми тут знову як здрасті... Поліція і Держспоживслужба створюють небезпечні скупчення людей в формі під раша-дронами - раз. Заганяють торгуючих в одну локацію знову, наче минулий рік не навчив (щоб покласти всіх торговців та покупців одним... бдщ?!), - два.

Побідоносно кошмарять баб з кропом та молочкою - три.

І традиційно не помічають розливайки, порушення встановлення укриттів та сміттєбаків, мовчу вже про обіг н@ркотu в місті.

А одним махом постачають руським шпигунам-провокаторам сороміцькіі інфоприводи про спроби арешту трійком поліціянтів баби з крупними яйцями, що продаються з землі.

 

***

Серед ста найвпливовіших людей світу за версією Time є Андрій Єрмак.

Вже без Володимира Зеленського.

Не пам'ятаю, щоб ми голосували за Андрія Єрмака.

Для довідки: Time поділив рейтинг найвпливовіших людей на категорії: "Піонери", "Артисти", "Лідери", "Ікони" і "Титани". Наш Андрій Єрмак проходить по категорії "Лідери". Він єдиний українець у цьому списку.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів