День 761. 26 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 761. 26 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 26 Мар. 2024 19:40

Зранку українці: а який сьогодні  закреслити російський НПЗ чи кораблик?

***

Президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Як Ви думаєте тепер він мобілізується в ЗСУ ( в формі ходить він вже давно) чи його відправлять кудись послом?

***

Каховка і район частково без газу, світла, нормального мобільного звʼязку та інтернету. Окупанти не знають, коли відремонтують. Не поспішають. Їм звісно, що байдуже, що люди страждають. Є повідомлення, що пацієнтам з лікарні сказали йти по домах, бо холодно й темно. Ситуація у раніше сучасному й квітучому місті жахлива.

***

Кілька років тому мене вмовили у банку заключити договір зі страховою компанією на нерухомість. Гроші вичисляли весь цей час. Тепер вирішила закрити договір, а у банку кажуть, що не треба, бо якщо що, то не виплатять страховку. Якщо що вже сталося, кажу, а банк запропонував подати заявку. Подавали тричі, бо не відповідали. Сьогодні зателефонували з Києва зі страхової компанії, запитали що сталося, і сказали, що мій будинок зруйнований у наслідок збройної агресії, а у договорі такого випадку не зазначено. Тобто, від..ться.

Їм дуже шкода.

Так що хто заключав договори зі страховими компаніями  до 2022 року прийміть мої співчуття.

***

Не уявляю Херсон без моряків-курсантів, без їх парадної ходи, що аж дух захоплює, без красивих пар курсантів з вродливими дівчатами. Херсон-місто моряків!

***

Прочитала свій комент, як я боялася виїхати з дітьми.

Аж все перевернуло в середині ...

Згадую з жахом час в Степанівці в підвалі.

Постійна паніка і страх.

Виїхали ми з Херсона 5 квітня. Були в Одесі пару днів і 9 квітня поїхали за кордон до друзів .

До сих пір тут і проживаємо.

Стан дуже дивний постійна апатія депресія, безсоння ,"качєлі"...

В Україні були в серпні, я чудово спала під вибухи і на душі було так спокійно.

***

Феєричний за рівнем ідіотизму документ від екс-депутата Херсонської облради, зрадника Філіпчука про те, що треба зібрати гроші на РЕБ.

В чатах місцевих колаборантів про це теж говорять прямим текстом. «Зі свого гаманця нехай купляє, 200 тисяч рублів - це ж його місячна зарплата. Але сам Філіпчук у Каховці не живе, боїться за своє нікчемне життя. Та й всі бачать і знають, що росіяни самі себе тут обстрілюють, разом з окупованими ними територіями. До чого цей цирк?» 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів