День 760. 25 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 760. 25 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 25 Мар. 2024 19:25

Зранку ми ховаємося у коридорі від ворожих ракет, а вдень наші діти демонструють свої таланти на благодійному концерті.
Цим ми і відрізняємося від сусідів. Наші діти співають і танцюють навіть зараз. І вони чітко розуміють заради чого.
- Перепрошую, дівчата, в кого є памʼять на телефоні?
- у мене є
- А Ви зможете, будь-ласка, зняти відео як виступатиме мій син? У нас тато на службі, ми хочемо йому переслати.
- звісно, без проблем.
Зловила себе на думці, що останнього разу на дитячих концертах я була ще вдома. Наче я знову в ЦДЮТ, а на сцені танцюють «Живчики» та співають діти з Каланчацької музичної школи.
Емоції дуже змішані.

***

катування затриманих таджиків, яке публічно тиражують -так російська влада випускає пар у висококультурного), цивілізованого), російського народа.
У давні часи на площах четвертували. Думаю, скоро росіяни вимагатимуть і такого.

***

Хоча б в піст було б гарною практикою не їсти один одного....

***

Як це поєднується в їх голові (чи що там замість) — ракети на Україну за теракт, за який відповідальність на себе взяв ІГІЛ?

***

Тероризм на нашій планеті є абсолютним злом. Вбивство цивільних, включаючи жінок та дітей, не може бути виправданим нічим: ні релігією, ні політикою, ні чимось іншим.
В цивілізованому світі жертви терору завжди викликали співчуття. Але не можна заставити українців співчувати росіянам, які перетворилися в цілу державу-терориста.
По всій росії створюють меморіали памʼяті жертвам теракту в Крокусі та несуть до них свічки, в тому числі, на тимчасово окупованій території Херсонщини. Вважаю це верхньою формою цинізму, враховуючи, що російська армія кожен день робить більш страшніші речі на території нашої держави.
Деокупована Херсонщина кожен день під масованими обстрілами росіян. Майже кожен день у нас поранені і загиблі цивільні, в тому числі діти. У вухах херсонців щодня звучить звук вибухів та свист пролітаючих над головами снарядів. Вони памʼятають крики нестерпного болю, що доносились з катівень. У вухах всіх українців - крики людей під завалами, розпач матерів, ті жахіття, які робили росіяни з нашими полоненими, знімаючи все це на камеру.

***

Окупанти в Генічеську похизувалися запуском віджатого будівельного супермаркету. Загарбники просто віджали український магазин, навіть не змінивши вивіски, де є літера, якої навіть немає в російському алфавіті.

***

Не відпускає....
Прийшла весна, люди вийшли на городи, на квітниках квітнуть перші квіти, а ти можеш тільки згадувати, як то було в тебе вдома....

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів