День 745. 9 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 745. 9 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 09 Мар. 2024 19:55

"Ми почули потужний вибух, відкрили двері та побачили, що частини нашої квартири більше немає", - розповідає пані Ольга про вчорашній удар російської авіабомби по житловому будинку в Херсоні. КАБ, на щастя, впав у дворі за кілька метрів від самої багатоповерхівки. Це врятувало життя кількох сімей, які досі живуть у цій "панельці". Людей, що вибігли із напівзруйнованого будинку, росіяни намагались добити ствольною артилерією. Поранення отримали кілька херсонців, серед них 7-річний хлопчик.

***

Якщо чесно, то гидко від тих дописів, типу "зі святом ухилянтів, сцикунів". До чого тут Міжнародний день за права жінок? Чому ухилянтів асоціюють з жінками? Жінки на фронті, волонтерять, донатять, важко працюють, ховають своїх синів, чоловіків- Героїв, доглядають і підтримують поранених, народжують дітей у такий час. Та трясця, що за така неповага до жіноцтва?
Дістало!

***

У день народження Тараса - "прогулявся" Шевченківським парком у Херсоні.
Вирви, сміття, собаки...і незламний Дуб!

***

8 березня, яке запам'ятається на все життя.
Це 2022 рік, окуповані Олешки.
Жінки, чоловіки, діти вийшли на ходу проти окупації.
Ми йшли з прапорами, співали Гімн України, Червону калину, Червону руту, скандували : Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам! Олешки-Україна! Расія домой!
Ми сподівалися тоді, що це не на довго, ми не боялися.
У мене збереглося відео, як ми йшли, але місто зараз окуповане і не хочу підставляти людей, які ще там виживають.
Я пам'ятаю, як старенькі бабусі стояли біля хвірток і тримали руку біля серця, одна бабуся стояла на колінах і плакала, одна весь час хрестилася і дякувала. Серце розривалося від того...
Але я вірю, що ЗСУ виженуть ворога і повернуть наше багатостраждальне місто в українську родину.

***

В Генічеську окупанти затримали відомого місцевого журналіста Генадія Осьмака. З початком окупації Генадій Осьмак припинив журналістську діяльність і змушений був займатися фізичним виживанням родини
Генадій залишився в Генічеську доглядати стареньких неходячих рідних, які тепер залишилися практично без підтримки.

***

Цьогоріч 9 березня Україна відзначає 210-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка, українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів