День 726. 19 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 726. 19 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 19 Февр. 2024 19:55

Наш український тризуб став символом незламної волі! Нині його впізнають та шанують в усьому світі.
Сьогодні українці відзначать День Державного Герба.

***

Військовий оркестр 93-ої бригади «Холодний Яр» присвятив пісню Херсону.
У ній йдеться про подвиг захисників, визволителів та мешканців міста, яке уславилось своїм героїзмом на увесь світ.

***

Єдина локальна радіостанція Херсона Х-on.
Слухайте радіостанцію вільного Херсона в інтернеті, а також на хвилі 87.7 FM.

***

В умовах війни день народження звичайно сприймається по-іншому. Минулий день народження зустрічав у полоні з хлопцями. Тоді хлопці мені бажали скорішої волі, обіймали і ми разом мріяли... Їхні щирі побажання здійснилися і я вдома. У свій день народження мрію, щоб усі хто був там зі мною повернулися якомога швидше додому.

***

Робота окупаційної адміністрації у напрямку асиміляції українських дітей в систему «руського міра» продовжується.
У Чаплинці відбувся конкурс віршів військово-патріотичного направлення. Діти декламували вірші про війну, мир і «родіну». А делегація з Рязані у вигляді двох незрозумілих «туристів» вручала дітям грамоти. До школи вони приїхали не з пустими руками, а з вантажем "художньої " літератури.

***

Наші діти війни сьогодні пишуть твори про сучасних героїв, про тих, хто боронить рідну Україну! В школі Києва, де навчається донька, на самому головному місці розмістилися розповіді дітей про захисників України - батьків, братів, сестер, вчителів, хресних, земляків, звідки приїхали родини ВПО, випускників цього освітнього закладу.

***

Вічна пам'ять тим, хто залишився лежати на сирій, але рідній українській землі! Хто тримав ворогів, поки наші мали змогу вийти з Авдіївки. Боляче дивитися відео воїнів, які пішли на останній бій, свідомо і знаючи, що не вернуться! Щирі співчуття рідним! Дорогою ціною нам дається ця битва.

***

Сірих тонів у цій війні немає. І да, радійте, що ви не пізнали "радощів" окупації і дивом не пізнали, що ваш сусід 30 років чекав російського солдата зі зброєю в руках, цілуючи його черевик за окраєць хліба. Бо перше, коли, вони заходять в місто/село, - вони все грабують і .....додумайте далі самі. Бо фб банить гнівні дописи про країну-терористку.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів