День 725. 18 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 725. 18 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 18 Февр. 2024 19:40

Багато херсонців виїхало та залишило ключи від квартир друзям, сусідам, щоб ті приглядували за хатою, поливали квіти... Один знайомий, жартома каже, що він "черговий" по Херсону і в нього 15 ключів від квартир в усіх районах міста. Але він не жаліється - у сусідів він організував собі запас води (приблизно 400 літрів).

***

Коли наш будинок в Херсоні пішов під воду і з ним усе минуле, ми зрозуміли що мрії про повернення поставлені на довгу паузу.
Тоді я з головою поринула у німецьку і просте, буденне життя з ранку до ночі.
Звісно, нам українцям зараз ніде не раді (в сенсі не з роспростертими обіймами) всі втомилися і всі продовжують жити своїм життям.
За цей час очікування і підвішеного стану, я зробила багато власних результатів, але все одно це не було «жити на повні груди». Поки не зустріла однодумців-земляків.
Бачу тепер прозоро, Україна ВЖЕ відбудовується в наших серцях і життях, в наших шалених проектах.
Правда кордони неньки трохи збільшилися до розмірів всього світу.

***

Я не розумію, де Кіберполіція ?
Багатьом з нас щодня телефонують шахраї, пропонуючи отримати тисячі "дармових" коштів. Тільки вчора мені телефонували одні аж чотири рази, сьогодні зранку вже іншим нейметься пограбувати і так постарждалих від війни.
Давати ДОВІЧНЕ за мародерство на біді збіднілих українців - біженців, чиї будинки затоплені, зруйновані ворогами, хто ВТРАТИВ ВСЕ!!!
Шахрайський цей бізнес дорівнюю зраді! Він набуває небувалих масштабів (судячи тільки по моїм знайомим...)

***

У Берліні відбулася світова прем'єра фільму “Редакція” Романа Бондарчука, який знімали на Херсонщині.
Стрічку знімали у 2021 році в Херсоні та області, зокрема й на Олешківських пісках.
"Редакція" – пригодницький фільм, у якому добро протистоїть злу під час розслідувань, погонь, стрілянини й пошуку правди. За сюжетом, молодий науковець Юра випадково стає свідком підпалу лісу. Він несе фотографії підпалювачів до редакції місцевої газети, щоб розголос у ЗМІ допоміг викрити злочинців, але, за збігом обставин, залишається працювати журналістом.

***

Херсон, Корабельний район - біля ХДАУ моя собака Люся знайшла гранату, поліція вже на місці…
Будьте обережні!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів