День 698. 22 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 698. 22 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 22 Янв. 2024 19:45

Відкрила для себе унікальний феномен прифронтового Херсона. У місті на якомусь неосяжному рівні особливо гостро відчуваєш «своїх» людей. Просто. Розпочинаєш small talk, і вже через 5 хвилин розумієш - твоя людина, або навпаки - стоп!

Фальш тут не проходить.
Процитую херсонську поетесу Людмилу Степаненко, зустріч з якою надихнула написати цей пост: «Й не буде прощі тим, хто в «хаті з краю», коли в подвірʼях поряд - вовча зграя».
Щирість не дорівнює правді: для щирості треба двоє, а для правди достатньо тебе одного.
Бережіть «своїх».

***

Сьогодні день почався добре, просто тихо і просто включила гарну музику. Під неї робила массаж , під неї снідала, під неї збиралась на прогулянку, під кінець зрозуміла, що підтанцьовую. Я і підтанцьовую? А на прогулянці спіймала себе на тому, що намагаюсь дихати швидко, щоб встигнути надихатись , поки тихо і не стріляють. Чоловік сходив в магазин за хлібчиком, приніс свіжого гречаного. Мрію, як на обід поріжу тоненькі скибочки ( бо борюся з цукром, то зараз хліб сильно обмежую, але проти свіжого гречаного не можу встояти) Сиджу у вітальні в улюбленому кріслі, листаю ваші дописи і насолоджуюся тишею за вікном. Зазвичай сприймаю вітальню як небезпечне місце, бо в ній великі вікна з обох сторін, але улюблене крісло і тиша роблять дива і навівають спокій.

***

Про історично населені українцями території Російської Федерації. Мені здається, то ще не всі території, скромно якось ми.

***

Що ж, визнаю що ДБР зробило свою справу, адже ж віри в це не було. Підозра знайшла свого клієнта. Баригу гринкевича молодшого затримано.

***

Соборність. З думкою про тих, хто в окупації, хто у російському полоні, хто викрадений. Колись ми станемо на Антонівському мосту.

***

Повернувшись в Херсон в червні 2023,всю увагу і сили спрямувала на волонтерство, бо війна, ще й каховська катастрофа. Ну а в серпні час було подумати, як робити запаси на зиму. На біганину у пошуках банок та кришок на закатку не було ні часу, ні сил. Тож згадала бабусин спосіб консервування. Як бачите, все вийшло. Вже кінець січня. А помідори під соляним корком у марлі почуваються чудово.

***

На тимчасово окупованих територіях Херсонщини окупанти найближчими тижнями планують ряд візитів «топ -спікерів». Мета дуже проста:

- по-перше, ворог продовжує пропагандистську компанію по інтеграції захоплених територій. Такими візитами вони створюють ілюзію, що захоплені території є частиною рф;
- по-друге, показові зустрічі є частиною підготовки до виборів президента рф.
Реальних позитивних наслідків для людей, які проживають зараз на цій території, звичайно, не буде. Але "красиву" картину будуть робити.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів