День 686. 10 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 686. 10 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Янв. 2024 19:35

росіяни жертимуть гівно і витруть морди хіба трохи перед наступним таким харчем. але й далі будуть кричати про імперію і вєлікую расєю. це суть імперій - бідність і агресивність.
Тому так, вони мерзнутимуть, у них не буде яєць), вони будуть давити один одного в чергах за цукерками, але це не додасть їм розуму.
Як казав один знайомий всім дядько: Україна - не росія. Тільки й усього.

***

- Курва!
- Падлюка!
- Сволота!
- Гадіна!
Две женщины у подъезда ругаются громко и увлеченно
- Мразота!
- Скотиняка!
В телефонах звякает сигнал отмены воздушной тревоги.
- А я тобі кажу, - говорит спокойно одна. - Ото чим більше того міга сварити, тім скоріш відбій.
- Туди його мать!

***

Громадянина рф Богдана Львова поновили на посаду судді Верховного суду України, та виплатять йому всю зарплатню за час "відсутності".
В сосну вдарилися?

***

Не перетворюємо своє життя на книгу скарг! Працюємо на Перемогу!

***

Лише 14% із 5,9 млн українських біженців у Європі планують повернутися на батьківщину найближчим часом, повідомив офіційний представник Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) Метью Солтмарш.
Він додав, що більшість громадян України сподіваються колись повернутися, при цьому питання безпеки залишаються для них першочерговими.

***

Фейковий директор Херсонської обласної філармонії Володимир Яценко (раніше був директором ДКТ) отримав звання “Заслужений працівник культури Російської Федерації”

***

Чи є в Ураїні надії на нових лідерів? Є! І це не стосується політики, бо в цьому напрямку поки порожньо. А от, наприклад, серед військових я би виділив Мадяра (Фундація розвитку закарпатського мистецтва). Його підрозділ "Птахи Мадяра" таке робить щодня зі смердючими московитськими хробаками на херсонському напрямку, що душа моя в захваті. От кого приємно бачити, слухати і кому дуже приємно донатити. І він не просто класний військовий спец, він дуже харизматична особистість, яка продукує оптимізм і якій навіть я хочу вірити. Браво, Мадяр!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів