Блокували село, шукали партизанів та мародерили: окупанти на лівобережжі Херсонщини провели черговий репресійний рейд

Блокували село, шукали партизанів та мародерили: окупанти на лівобережжі Херсонщини провели черговий репресійний рейд

Автор: Ганна Власенко 10 Декабря 2023 11:40

Попри намагання окупаційної так званої влади створити пропагандистську картинку, що на лівобережжі Херсонщині зараз «рай на землі», ворог не припиняє знущатися з місцевих мешканців – влаштовує нескінченні перевірки у пошуках нелояльних до рф людей, інформаторів та партизан.

За даними Центру національного спротиву, окупанти продовжують репресії на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.

Повідомляється, що днями, відряджені поліцаї зі слідчого комітету рф провели рейд у Генічеському районі в пошуках підпілля. Під час рейду окупанти перекривали село, обшукували будинки та намагались виявити інформаторів Сил Оборони України.

У Центрі нацспротиву зазначають, що такі дії ворога – не що інше, як черговий привід пограбувати місцевих та залякати.

«По факту росіяни займались традиційною для себе справою – мародерством, репресіями та залякуванням. Особливу увагу ворог приділяв тим, хто не відмовився отримувати паспорт рф», - йдеться у повідомленні.

Також, російські окупанти знову тиснуть на автовласників у захоплених регіонах України. Як вже повідомила «Гривна», нещодавно стало відомо, що від 1 січня 2024 року на ТОТ буде заборонено рух автотранспорту з українськими номерами.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів