Окупанти створюють пропагандистську картинку, що на лівобережжі Херсонщині зараз «рай на землі»

Окупанти створюють пропагандистську картинку, що на лівобережжі Херсонщині зараз «рай на землі»

Автор: Ганна Власенко 05 Декабря 2023 14:00

Місцеві жителі на окупованій частині Херсонщини наразі живуть у важких умовах. Шалений тиск та репресії з боку ворога, притискання, обшуки та постійні перевірки, важка гуманітарна ситуація та примусова «евакуація» до рф – окупанти не припиняють знущання з українців. Особливо потерпають мешканці населених пунктів, які розташовані поруч з Дніпром.

Про це в ефірі «24 Каналу» розповів заступник голови Херсонської облади Юрій Соболевський, додавши, що люди у прибережній зоні переживають навіть не кризу, а гуманітарну катастрофу.

«Ці люди живуть вже тривалий час без електроенергії, опалення. Ба більше, тепла в їхніх домівках і не буде. Окупаційна адміністрація заявила, що у 15-кілометровій зоні від Дніпра не будуть поновлювати теплопостачання», - зауважив посадовець.

Він додав, що доступ до медичних послуг у разі, якщо людина відмовилась від отримання російського паспорта, або обмежений, або зовсім не можливий.

«Тиск на людей дуже сильний, і він стосується усього. Зокрема того, чи відвідують діти російські школи, чи відмовляються. Як вони поводять себе у навчальних закладах, тому що через дітей окупанти відслідковують настрій батьків. Якщо діти відмовляються вставати, коли вмикають гімн Росії, то слідчий комітет та ФСБ відпрацьовує їхніх батьків», – наголосив Соболевський.

Посадовець зауважив, що окупаційна влада створює пропагандистську картинку, що на лівобережжі Херсонщині зараз «рай на землі». Однак реальность – протилежна.

«Це гротескний варіант СРСР, який вони намагаються побудувати», – зазначив Соболевський.

Читайте також: Викрасти намагалися майже всіх: посадовець розповів, як окупанти викрадали дітей із Херсонщини

Фото з відкритих джерел.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів