АРМА передала Херсону автотехніку на понад 7 млн гривень

АРМА передала Херсону автотехніку на понад 7 млн гривень

Автор: Іван Підлісний 21 Ноября 2023 17:20

АРМА (Агентство розшуку та менеджменту активів України) передала Херсону майно на суму понад 7 млн гривень. Про це повідомляє обласна прокуратура. 

Як вказано в повідомленні, Херсон отримав 19 одиниць автотранспорту, серед якого спецтехніка для вивозу побутового сміття.

"Передача зазначеного майна - настання економічної та матеріальної відповідальності двох херсонських підприємців, яким інкриміновано колабораційну діяльність та пособництво державі-агресору", - зазначили в прокуратурі. 

Як зазначили в пресслужбі відомства, весною 2023 року за клопотання прокурорів Херсонської обласної прокуратури судом арештовано та надано дозвіл на передачу в управління АРМА майно фігурантів, які в період окупації міста активно провадили господарську діяльність у взаємодії з окупаційною владою.

 Свою компанію зі збирання відходів, надання послуг перевезення речей, оренди вантажних автомобілів вони перереєстрували за законодавством рф. Після цього уклали договори про надання послуг з розрахунками у рублях з представниками окупаційних органів влади, установ та продовжили займатися підприємницькою діяльністю. Наразі обвинувальний акт стосовно них перебуває на розгляді Херсонського міського суду.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів