У Миколаївській області зважувальних комплексів для вантажівок стане більше

У Миколаївській області зважувальних комплексів для вантажівок стане більше

Автор: Дарина Лапіна 10 Мар. 2024 16:50

Перевантажені фури – зовсім нерідкісне явище на українських дорогах, особливо в південних областях. Перевізники часто нехтують заборонами, навантажуючи свій транспорт під зав’язку. Так вони роз’їжджають по трасам, які не розраховані на подібні навантаження. Як результат – продавлені «колії» на багатьох південних дорогах.

Боротися з водіями-порушниками допомагають спеціальні вагові комплекси. До кінця березня два нових таких мають запрацювати в Миколаївській області. Про це в Укрінформі під час публічного звіту про результати діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті повідомив голова відомства Євген Зборовський.

За його словами, всього на дорогах України встановлено 50 комплексів динамічного зважування в русі великовагового транспорту weight-in-motion (WIM). До кінця березня ще дві рамки встановлять у Миколаївській області.

«Деякі комплекси в умовах воєнного стану були відключені, інші пошкоджені або було втрачено електроживлення. Зараз вони відновлюються. Крім того, на важливому південному напрямку, а саме у Миколаївській області, де йде великий трафік, в цьому місяці ми очікуємо ввімкнення двох нових рамок. Я впевнений, що це дозволить у цьому непростому регіоні зберегти дороги і відіб'є бажання у несумлінних перевізників порушувати правила», - зазначив очільник Укртрансбезпеки.

За словами Євгена Зборовського, в 2023 році за адміністративні правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксовані в автоматичному режимі, до державного бюджету надійшло 227,56 млн грн сплачених штрафів.

До речі, нещодавно «Гривна» розповідала про перевізника, який на одній із трас в Миколаївський області намагався перехитрити працівників Укртрансбезпеки. Водій помітив інспекторів біля посту габаритно-вагового контролю і почав швидко вивантажувати пісок просто на узбіччя. 

Фото ілюстративне.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів