Після ремонту укриття одеського ліцею поліція виявила розтрату мільйона бюджетних гривень

Після ремонту укриття одеського ліцею поліція виявила розтрату мільйона бюджетних гривень

Автор: Дарина Лапіна 29 Февр. 2024 13:00

Після початку повномасштабного вторгнення росії українське суспільство стало згуртованим як ніколи. І здавалося, що загальнонаціональне єднання виключає такі роз’їдаючі країну фактори, як корупція і розкрадання бюджетних коштів. Але, на жаль, і досі є ділки, що не гребують наживатися на чужому майні навіть під час війни.

Цього тижня на Одещині підозру отримав підрядник, який відремонтував укриття в одному з одеських ліцеїв зі збитками на мільйон гривень.

Як повідомили в пресслужбі Нацполіції Одеської області, задля привласнення бюджетних коштів підприємець вносив неправдиві відомості до актів виконаних робіт щодо їх обсягів та вартості. Таким чином чоловік безпідставно перевів на свої рахунки «зайвий» мільйон гривень.

Підприємцю оголосили про підозру. За скоєне може загрожувати до 12 років позбавлення волі.

Окрему підозру по цій же справі раніше отримав і працівник, який здійснював технічний нагляд за об’єктом ремонту. Йому загрожує аналогічний максимальний строк покарання – 12 років позбавлення волі.

Як повідомляла «Гривна», місяць тому аналітики регіонального управління Бюро економічної безпеки викрили шахрайський тендер стосовно будівництва шкільного укриття в Одесі. Виявилося, фірма, що виграла тендер, не мала ні відповідного майна, ні кваліфікованих робітників.

На роботи із державного бюджету планували виділити 24 млн гривень. Влада міста та підрядник вже встигли укласти відповідний договір, проте  спеціалісти Теруправління БЕБ в Одеській області вчасно виявили порушення.

Фото поліції Одеської області.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів