Вчора о 20:53 на номер Служби «101» надійшло повідомлення про загорання будинку за адресою у селі Подове Новотроїцького району. Місцеві мешканці повідомили рятувальників, що на вулиці Шкільна сталася пожежа. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Херсонській області.
«На місце події направлено черговий розрахунок 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю інформація підтвердилась. Ліквідувати пожежу вдалось о 23:20 на площі 55 квадратних метрів», - йдеться в офіційному повідомлені відомства.
Вогнем було пошкоджено вікна, двері, стіни та речі домашнього вжитку. Травмованих і загиблих немає. Наразі причина пожежі встановлюється.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: