У херсонських торгово-разважальних центрах провели рейд рекламних об`єктів

Автор: Дарья Мельник 24 Августа 2019 12:45

Працівники ГУ Держспоживслужба провели плановий рейд у торгових центрах Херсона на предмет відповідності до вимог ст.8 Закону України «Про рекламу», а саме: реклама про знижку цін на продукцію, про розпродаж повинна містити відомості про місце, дату початку і закінчення знижки цін на продукцію/ розпродаж, а також про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару.

В рамках проведення даного заходу фахівцями Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було обстежено 58 магазинів у торгово-розважальному центрі та 20 магазинів у центральному торговому центрі. Всього виявлено понад 30 рекламних носіїв, які мають ознаки порушень.

Суб’єктам господарювання, які провадять свою господарську діяльність в вищезазначених торгових центрах, надані Пам’ятки про вимоги Закону України «Про рекламу», а також роз’яснення, що повторне обстеження та контроль за дотриманням вимог законодавства про рекламу заплановано з 29 серпня 2019 року.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів