Черговий цинічний акт вандалізму був зафіксований у Херсоні. Вчора, у День Незалежності України, невідомі вандали облили червоною фарбою меморіальну дошку, яка була встановлена у знак пам’яті про загиблого в АТО Андрія Байбуза. Про це у соціальній мережі повідомляє херсонка Маргарита Ісаєва.
Нагадаємо, що дану пам’ятну дошку було встановлено у 2017 році на фасаді будинку за адресою вулиця Іллюші Кулика, 132, де Андрій мешкав зі своєю родиною.
За словами голови організації «Херсонська самооборона» Інни Усачової, силами небайдужих людей фарбу із меморіальної дошки зрештою було стерто.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: