Сьогодні на території «Urban CAD» відбудеться черговий благодійний фестиваль на підтримку тварин. Під час проведення «Friendly fest» буде представлено міні-виставку фотосвітлин з пухнастими друзями, які не залишать вас байдужими. Окрім цього, на заході працюватиме благодійний ярмарок, фуд-корт, аукціон та лекторіум. Отримані гроші спрямуємо на лікування та утримання собак і котів, які перебувають у притулку.
Не обійдеться і без екологічної локації. На території «Urban CAD» зберуться не лише бажаючі підтримати тварин, які наразі мешкають у притулку, а й усі учасники екологічного челенджу #серцедляхерсонця.
Також під час заходу будуть приймати предмети на переробку.
«Увага херсонцям, які планують долучитися сьогодні до фестивалю! Під час фесту будуть приймати використані упаковки Тетрапак, поліетиленові пакети, кришечки від PET-пляшок та обмінювати на солодощі. Також не забуваємо про використані батарейки та електросміття. Обміном займатиметься команда #ZWSХерсон»,- зазначила організатор заходу Юлія Тищенко.
Початок заходу о 16:00.
Тэги: