З 17 вересня у Горностаївському районі розпочалися комісійні обстеження дитячих навчальних закладів. Головна мета обстежувальних заходів - попередження виникнення гострих кишкових інфекцій.
Загалом обстежено 8 навчальних закладів на території Горностаївської об’єднаної громади, роботу яких з даного напрямку визнано задовільною. На належному рівні організоване харчування дітей, витримується температурний режим, заклади забезпечені миючими та дезінфікуючими засобами.
Для покращення якості питної води встановлені фільтри в шести дитячих закладах. Проте є необхідність проведення додаткових заходів щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільних закладів, які узагальнені у довідці голові селищної ради.
Наразі робота з даного напрямку триває на території Костянтинівської об’єднаної громади.
Тэги: