У Херсоні продовжують «падати» лавки. Нерідко їх ламають вандали, проте трапляється і так, що встановлена конструкція сама швидко приходить в непридатність. Подібну ситуацію зафіксувала херсонка Тетяна Малькова по вулиці 295 Стрілкової дивізії навпроти Апеляційного суду. Фото дівчина надіслала до редакції.
«Лавочка «втомилася»! Нещодавно спостерігала таку ж картину на розі вулиць Суворова і Торгової (21-го січня). Лавочки настільки неякісні, що сісти навіть страшно. Галочку поставили, що робота виконана, а як – для нашої влади неважливо!» - прокоментувала Тетяна.
Відомо, що за встановлення нових лавочок відповідає МКП «Гарантія». Також херсонка додала, що у більшості випадків комунальні служби Херсона просто прибирають те, що залишилося від елементу благоустрою, замість того, щоб встановити нові.