1 березня о 11:40 до служби порятунку 101 по охороні Скадовського району надійшло повідомлення, що на околиці м. Скадовськ була виявлена ручна граната часів Другої світової війни. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Херсонскій області.
Про дану подію було повідомлено Скадовський районний відділ нацполіції ГУНП та надана заявка до Головного управління ДСНС України у Херсонській області для залучення піротехнічної групи. Того ж дня у с. П.Саги Олешківського району було знайдено одну мінометну міну. О 22:00 піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення знищили обидва боєприпаси шляхом підриву.
У тому випадку, якщо ви знайшли вибухонебезпечний предмет, потрібно обов`язково повідомити у відділ поліції та пожежної безпеки.
Тэги: