До Генічеського відділу поліції звернувся 48-річний фермер. Він розповів, що в мережі Інтернет знайшов оголошення про продаж добрива і зателефонував за вказаним номером. На дзвінок відповів чоловік, який представився менеджером онлайн-магазину. У ході розмови покупець та продавець оговорили умови угоди. Після чого аграрій перерахував на банківську картку 222000 гривень за товар.
Проте після цього зв'язок з продавцем був втрачений. А добрива заявник так і не отримав. За фактом шахрайства, вчиненого у великих розмірах, відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.190 Кримінального кодексу України. Наразі поліція вживає заходів щодо встановлення особи зловмисника.
У разі, якщо ви все-таки стали жертвою шахраїв, не гаючи часу, звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102».
Тэги: