На базах українських шкіл планують відкрити лабораторні центри

Автор: Дарья Мельник 13 Февр. 2019 16:01

Міністерство освіти та науки України затвердило положення «Про створення міжшкільних ресурсних центрів». Згідно з документом, від сьогодні місцева влада та заклади освіти отримали нові можливості для розбудови оптимальної сучасної інфраструктури шкіл. Так до переліку увійшли створення природничих лабораторій, спортивних залів та інших можливостей для поглибленого вивчення предметів.

«Багатьом закладам наразі бракує ресурсів, обладнання, лабораторій, де учні могли б навчитися застосовувати набуті теоретичні знання на практиці. У міжшкільному ресурсному центрі можуть створювати умови для навчання учнів одразу з кількох закладів, проводити як шкільні, так і позашкільні заняття. Такий підхід дає можливості сконцентрувати ресурси та забезпечити кращі умови одразу для великої кількості дітей», – пояснила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Планується, що співпраця між місцевою владою та школами відбуватиметься шляхом укладення двосторонніх цивільно-правових угод. Школа зможе передавати центру педагогічне навантаження з певних предметів, а він забезпечуватиме відповідний обсяг опановування матеріалом.

Нагадаємо, ще у минулому році навчальні заклади Херсонщини почали поступово оснащувати професійні класи. Так, нове оснащення для обладнання кабінетів української мови отримало декілька шкіл Каховки, Нової Каховки, Херсона та Школа гуманітарної практики. Всього вдалося відкрити 11 спеціальних класів.

Окрім цього, у рамках програми НУШ, Таврійська загальноосвітня школа №7 відкрила перший новітній кабінет біології, а Новокаховський техніко-економічний ліцей - інтерактивний кабінет математики.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів