Прийшла осінь, яка символізує не лише опале листя та дощову погоду, а й закінчення сезону врожаїв. Тому 27 вересня студенти медичного факультету Херсонського державного університету провели виставку-ярмарок "Свято врожаю". Це дійство вже встигло стати традиційним для ХДУ. Всіх присутніх розважали вокальними номерами. Також присутні мали змогу скуштувати смаколики, які студенти приготували власноруч.
Варто зазначити, що у рамках виставки-ярмарку "Свято врожаю" проводилися благодійні збори коштів, які будуть передані на потреби сиріт. Тож кожен студент міг скуштувати смачні страви. На виставці також зібрали кошти на благодійність.
Приєднуйтеся до нас: