Нещодавно у Києві завершився Міжнародний конкурс пишної краси під назвою «Miss Top of the world plus size-2019». Вперше в історії найпопулярнішого конкурсу його проводили на теренах нашої держави.

Україна активно готувалася до проведення конкурсу, адже приймали красунь зі всього світу і намагалися створити відповідні умови. На конкурс подали заявки дівчата з Індії, Сінгапуру, Бразилії, Суринаму, Латвії, Нідерландів, Білорусі та України.

Серед 21 учасниці опинилася й уродженка Херсонщини з смт Велика Олександрівка, Тамара Козицька. Варто зазначити, що це не перша її участь у подібному конкурсі. На початку осені цього року Тамара стала переможницею Всеукраїнського конкурсу Mrs/Miss Top Of the World Plus Size Ukraine 2019.

Нагадаємо, що перший конкурс для Тамари став великим відкриттям. Жінка змогла повірити в себе. І зрозуміла, що може бути не лише мамою, домогосподинею, а і справжньою королевою. Під час конкурсу вона змогла віднайти себе, відкинути всі страхи і почала просто жити.

Попри те, що на міжнародному конкурсі зібралися красуні з усього світу, наша Тамара була неперевершеною і не залишилася без нагород. Великоолександрівською красунею захоплювалися без виключення всі і надали їй Титул «Miss Elegance of the World Plus Size 2019».

Тома руйнує стереотипи про те, що конкурси краси можуть асоціюватися виключно з боротьбою та суперечками. Вона відразу потоваришувала з іноземками, допомогала їм, і навіть, перекладала незвичну для них українську.

Красуня з радістю погодилася поспілкуватися з журналістами, аби розповісти про участь у новому конкурсі.

Протягом часу, якого власне тривав конкурс, усі учасниці мешкали в одному готелі. Проте усе відбувається не так, як уявляє більшість людей. За кожним кроком конкурсанток слідкують прискіпливі судді. Учасниці збиралися разом тільки на сніданку та вечері, адже щодня отримували завдання від організаторів. Тому нудьгувати та просиджувати час даремно було ніколи.

Після приїзду красунь відбувся вечір знайомств, де всі дівчата презентували свої візитівки. Дуже цікаво було побачити природу, звичаї, колорит різних куточків світу. Не зважаючи на те, що не всі володіли англійською, порозумілися дівчата дуже легко. Фінальний вечір пройшов дуже тепло і по-справжньому яскраво, адже всі королеви були в гарних вечірніх сукнях та коронах.

У рамках конкурсу був проведений день талантів, де кожна красуня показала на що здатна. Одні вражали танцями і піснями, а інші створювали на очах у суддівства красу, роблячи візаж.

Важливо, що готуючись до всіх заходів, дівчата підтримували одна одну та допомагали робити мейкап та зачіски.

Варто зазначити, що у режисерському процесі також не обійшлося без талановитих мешканців Херсонщини. Так, допомагала учасницям Оксана Падалка, також родом з Великої Олександрівки.

Саме вона умовила Тамару долучитись до конкурсів краси і також поділилася з нашою редакцією власними враженнями та розповіла про перший досвід режисерування масштабним дійством.

«Бути режисеркою фіналу Міжнародного Конкурсу Miss Top of the World Plus Size 2019 - це значить бути опорою дівчат у всіх творчих моментах, це значить 24/7 писати, вигадувати, креативити і перевтілюватися разом із ними, це значить прожити з кожною її підготовку від «А до Я». Це - запросити артистів і виконати їх райдер. Це підготувати сценарій ведучому й імпровізувати разом з ним. А ще – «намалювати» сцену, підібрати світло, спецефекти, музику і "розчинитися" у заході, «дирегуючи» величним дійством»,- розповіла Падалка.

Щодо наших зіркових землячок, вони й надалі обіцяють ламати стереотипи про красу, бо вона не має розмірів і параметрів, вона - безмежна! Наразі вони готуються до участі у багатьох телепроектах країни, тож ще побачите їх.

Тэги:

Важно
Культура
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів