День 838. 10 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 838. 10 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Июня 2024 20:00

Просто за-дов-ба-ли тупарилі люди, які:

- не розуміють, що треба не никатися від своєї армії, а помагати їй. Бо росіяни з вами панькатися не будуть. Чи не доходить?

- не розуміють, що ТЦК - це армія. Це ті самі хлопці і дівчата, які штурмували посадки, були в полоні, отримали поранення. Їх не треба відправляти на передову, більшість з них звідти. І баб своїх неадекватних вгомоніть, щоб не кидалися на військових.

- не розуміють, що росіяни не зупиняться на Донеччині. І ваші шашлички закінчаться швидше, ніж ви уявляєте. І ваші вгодовані морди дивитимуться як кцпи чи буряти тягають вашу жінку чи доньку.

А взагалі. Третій рік повномасштабної. Сотні тисяч загиблих. За що?

Розвалені сімʼї. За кого?

Діти-сироти, діти вкрадені росією. За що?

«Коли єбане по всій країні, тожі всі зрозуміють, що в країні війна», - казали військові в 2016.

Ніх-то ні-чо-го не зро-зу-мів.

У руйнуванні країни винні не лише росіяни. А й сцикуни чи хитрозроблені.

***

Оце думаю, може блог який створити і постити там про смаки і аромати Херсонщини для херсонців що в онлайні? Певно плакали всі прогрвми схуднення. Ну нічо, у мене є сусіди і вєлік. Для непосвячених: триває народження пирога з вишнями, абрикосами і шовковицею. І ще брауні із вишеньками і бомбезним херсонським сиром.

***

Черешня з Херсонщини, деокупованої території. Херсонці цього року смакують врожай черешні, вирощеної під обстрілами у прифронтовій зоні і в умовах морозів весною та посухи. Ціна в Херсоні  за кілограм черешні від  50 грн,  для порівняння в Києві близько 150. Але врожай є, щоправда у аграріїв є проблема з її вчасним обробітком системи захисту та робочою  силою. 

***

3 роки - це 1.5 млн хвилин.

30 км - це 3 млн сантиметрів.

Середня швидкість равлика - 3 см на хвилину

Середня швидкість армії рф - 2 см на хвилину.

Армія рф просувається на 50% повільніше, ніж равлик. І це на найбільш вдалих ділянках. Вибач, але коментар так собі. На жаль, через такого равлика 50 - ти відсоткового кожного дня гине багато людей.

***

Рік тому, 07.06.23, я припливла до своєї хати і не дістала дна. А 08.06.23 води стало ще на 30 -50 см більше. Зійшла вода 11-12.06.23. Але потрапити в будинок я змогла ще через день

***

Три українські дрони вперше долетіли до Північної Осетії, де розташований великий військовий аеродром Моздок.

Той самий, на якому базуються Ту-22М3 та регулярно злітають МІГ-31К. Відстань від України – приблизно 1000 км.

***

Незаконна влада продовжує мілітаризацію дітей на окупованій Херсонщині. Їх долучили до проєкту “Канікули із Росгвардією”.

***

Херсонська область отримала майже 50 генераторів.

Генератори будуть використовувати для забезпечення зв’язку під час відключень електрики. Їх надало приватне підприємство.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів